FA2000 - Frederiksberg Alliancen UNGDOM

 

ugenskampe_banner.gif

 

bliv_traener_i_fa2000.jpg

 

 

SPONSORER

 

 

 

 

SE ALLE SPONSORER HER

Hold og ansvarlige

 

Organisation FA2000 Ungdom

 

Ungdomsformand
Liv Gish tlf. 2259 5723, liv@fa2000.dk

 

Årgangsledere
2003 Paul Børling pb@borling.dk
2004 Henrik Kristensen kinakris@gmail.com
2005 Gitte F. Pedersen, gfp_5@hotmail.com
2006 Torbjørn Vårlid, Klaus Pedersen og Carsten Gemmer, fa2000aargang06@gmail.com

 

2007 Ruth Olesen ruthsolesen@gmail.com  
2008 Lars Kragh lkr@omada.dk
2009 Philip Sakskilde philip@fa2000.dk

2010 Christian Sabroe-Hansen sabroehansen@gmail.com

2011 Kenneth Kiærulf Petersen kiaerulfpetersen@outlook.dk

2012 René Christensen rmclisa@gmail.com

2013 Mahmout Duvarci Mahmut.duvarci@gmail.com

 

Ungdomsbestyrelse

Liv Gish, ungdomsformand og medlem af hovedbestyrelsen.

Lillian Wester-Andersen, formand for kvinde- og pigeafdelingen og medlem af hovedbestyrelsen

Lars Kragh, årgangsleder 2008

Carsten Gemmer, årgangsleder 2006

Paul Børling, årgangsleder 2003

Laila Urbak, administrator

 

Pigeleder
Lillian W Andersen lillian@fa2000.dk

 

Sportslig ledelse ungdom
Steen Kundby, steen@fa2000.dk, 40748063 hverdage kl. 9-15
Henrik Jensen, hj@fa2000.dk,  

 

Udviklingskonsulent U3-U10

Mikkel Køster, mhk@fa2000.dk,   Tlf. 21539525

 

Materiale, bane og kamp ansvarlig
Kennie Larsen, kennie@fa2000.dk, 28181794

 

Web-ansvarlig, Jens Jessensvej
John Stevns, stevns@fa2000.dk, 26180222

 

Web-ansvarlig, Nandrupsvej
P.T. Vakant

 

Kontingent
Kasserer Henrik Theil, henrik.theil@fa2000.dk

BOLD.DK

Copyright © 2009 - FA 2000 - Frederiksberg Alliancen